Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki

Ekstraktor do prania dywanów

Jaki ekstraktor do prania dywanów wybrać? Czym najlepiej prać dywany? Wybór w tej dziedzinie jest ogromny. Która maszyna jednak zapewni nam największą siłę czyszczenia? Do profesjonalnej pralni dywanów i wykładzin potrzebny jest konkretny odkurzacz z dużą mocą, który pozwoli komfortowo i sprawnie prać. Jest to bezwzględny wymóg aby działalność mogła poprawnie funkcjonować. Mając już wieloletnie doświadczenie… Show more »

Szkolenia dla firm sprzątających

Szkolenia dla firm sprzątających

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne szkolenia dla firm sprzątających z zakresu prania dywanów i tapicerki? Co sprawia, że są to tak ważne kwestie w działalności każdego profesjonalisty z branży sprzątającej? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie poniżej. Warto przede wszystkim zaznaczyć, że pranie dywanów i tapicerek oczywiście może być wykonywane zupełnie amatorsko jednak… Show more »

Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki

Najlepszy odkurzacz do tapicerki

Jaki odkurzacz do prania tapicerki wybrać? Jaki odkurzacz do tapicerki jest najlepszy? Odpowiedź jest prosta i przychodzi z nią marka PROCHEM. Jeżeli profesjonalizm, efekty i skuteczność są dla Ciebie w praniu najważniejsze, Prochem AX500 Galaxy 150psi jest najlepszym wyborem. Jest to połączenie mocy i mobilności. Dzięki ergonomicznej i przemyślanej budowie jest nie tylko silny ale również… Show more »

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30