OxyGO

oxy go


Odplamiacz do kawy i wina GLOBAL OxyGo

Mieszanka kwaśnych reduktorów i detergentów z dodatkiem aktywatora tlenu do użytku jako odplamiacz do kawy i wina. Idealny na trudne plamy po herbacie, kawie, winie, coli. Usuwa również plamy atramentu i barwników, plamy z jagód, moczu i wymiocin. Prosty w użyciu i wysoce skuteczny – łatwo się spłukuje wodą. Produkt gotowy do użycia.

 

GLOBAL OxyGo Profesjonalny odplamiacz do kawy i wina

profesjonalne srodki do prania dywanów

Nakładaj szmatką lub opryskiwaczem na poplamione miejsce – następnie wetrzyj, zaczynając od zewnętrznej krawędzi w kierunku środka plamy.

• Pozostaw na 2-3 minuty, potem dokładnie osusz chłonnym ręcznikiem.

• Po zakończeniu spłukać maszyną do ekstrakcji gorącą wodą lub pistoletem
parowym. Powtórz w razie potrzeby.

• Tkaniny delikatne, w których występuje ryzyko oznakowania pierścienia / wody, lekko zwilż całą powierzchnię lub runo tkaniny czystą wodą przed usunięciem plam.

• Tam, gdzie urządzenia do ekstrakcji gorącej wody lub pary nie są dostępne, nałóż więcej produktu po zabiegu tamponowania, a następnie wyczyść ręcznie za pomocą ręcznika, wykonując okrężne ruchy przed spłukaniem chłonną gąbką.

• Powtórz w razie potrzeby.

TYLKO DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH

Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne, odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/ prusznicem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. P305+P351+P33. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem.

profesjonalne srodki do prania dywanów

POLECAMY

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30