Enzym PRO98

enzym pro 98


Skoncentrowana mieszanka bio-enzymów o szerokim spektrum działania. Prespray enzymatyczny do tapicerki o wysokim pH stworzony do zwalczania najbardziej uciążliwych, olejowych, tłuszczowych, białkowych i lepkich plam na dywanach i tapicerkach syntetycznych.

Najszybszy prespray enzymatyczny do tapicerki na rynku – działa natychmiast

Nowoczesna formuła 3 w 1 Enzym wzbogacony dodatkiem cytrusowych rozpuszczalników z aktywnym tlenem OXYBOOST®

Technologia koenzymów do skutecznego rozpuszczania plam białkowych i organicznych

Zawiera enzymy proteolityczne

UHT – Ultra High Temperature* stworzony do pracy w wysokiej temperaturze z wysokowydajnymi systemami Truck Mount i przenośnymi maszynami ekstrakcyjnymi

Łatwo rozpuszczalny w gorącej wodzie

Dla najlepszych efektów wypłucz ekstrakcyjnie S880

Prespray enzymatyczny do tapicerki GLOBAL Enzym Pro98

profesjonalne srodki do prania dywanów

Przeczytaj kartę charakterystyki przed użyciem. Przed każdym procesem odkurz dokładnie czyszczony obszar. Wstępnie przetestuj w niewidocznym miejscu pod kątem trwałości kolorów. Zmieszaj z GORĄCĄ wodą.

Opryskiwacz ręczny z pompką: 15 gram (1 miarka) proszku na 1 litr GORĄCEJ wody / min 50 st. C Hydroforce: (8: 1) 300-500g proszku, a następnie napełnij pojemnik ciepłą wodą.

Stare plamy z krwi i moczu: 25 gram proszku na 1 litr gorącej wody do opryskiwaczy pompowanych.Rozrobiony produkt wetrzyj ręcznie szczotką lub szorowarką walcową na większych powierzchniach.

Nie wymaga oczekiwania. W przypadku silnie zabrudzonego dywanu użyj grubszej warstwy prespray-u. Nie dopuścić do wyschnięcia przed ekstrakcją.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów: ułóż włos w jednym kierunku zaczesując runo. Odkurz przed czyszczeniem eliminując piasek oraz wszystkie zabrudzenia nierozpuszczalne. Rozcieńczony produkt Enzym Pro 98 nanieś opryskiwaczem w odpowiednim stężeniu. Następnie spłucz roztworem S880 lub Sta Kill w połączeniu z ekstrakcją gorącą wodą.

Rozcieńczyć S880 w zbiorniku maszyny wg zaleceń NA ETYKIECIE. Nie dopuścić do wyschnięcia przed ekstrakcją. Odsysać zabrudzenia wg standardowej procedury, nie pomijając suchych przejazdów szczególnie na powierzchniach z grubym podbiciem.

Chronić przed dziećmi.
Stosować rękawice ochronne, odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/ prusznicem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu P305+P351+P33.
Może powodować korozję metali. Może powodować reakcje alergiczne EUH208
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem.

profesjonalne srodki do prania dywanów

POLECAMY

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30