Citra X Out

citra x out


Dodatek zapachowy do odkurzacza GLOBAL Citra X Out

Intensywny dodatek zapachowy do odkurzacza do płukania ekstrakcyjnego o cytrusowym zapachu limonki, do użytku jako bezpośredni spray lub dodatek do roztworów roboczych w zbiorniku maszyn piorących do czyszczenia dywanów i tapicerki, w pralniach oraz generalnej
dezodoryzacji większych powierzchni. Stabilny w wysokich temperaturach.


Skutecznie neutralizuje problemy i usuwa brzydkie zapachy organiczne zwierząt, jedzenia, dymu, gotowania itp. Silny i bezpieczny w użyciu na wszystkich etapach
czyszczenia (prespray – płukanie – oprysk końcowy) i powierzchniach. Kompatybilny z każdym rodzajem chemii (nie zawiera rozjaśniaczy oraz wybielaczy optycznych).

dodatek zapachowy do odkurzacza

profesjonalne srodki do prania dywanów

Płukanie ekstrakcyjne: zmieszać 100 ml / 10 Ltr (1:100) detergentu w zbiorniku maszyny. Prać wg standardowej procedury.

TYLKO DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH

Deodoryzacja /Opryskiwacz Ręczny: zmieszać w proporcji (1:4). 100ml / 400ml wody. W przypadku świeżych plam usunąć i zaabsorbować nadmiar wycieków z zainfekowanego obszaru. Użyć większej dawki zgodnie z intensywnością zapachu. Dla najlepszych efektów zaczesać i zostawić do wyschnięcia.

Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne, odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/ prusznicem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. P305+P351+P33. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem.

profesjonalne srodki do prania dywanów

POLECAMY

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30