Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki

Najlepszy odkurzacz do tapicerki

Jaki odkurzacz do prania tapicerki wybrać? Jaki odkurzacz do tapicerki jest najlepszy? Odpowiedź jest prosta i przychodzi z nią marka PROCHEM.

Jeżeli profesjonalizm, efekty i skuteczność są dla Ciebie w praniu najważniejsze, Prochem AX500 Galaxy 150psi jest najlepszym wyborem. Jest to połączenie mocy i mobilności. Dzięki ergonomicznej i przemyślanej budowie jest nie tylko silny ale również bardzo łatwy w transportowaniu. 

Cechy maszyny: 

• Lekka i kompaktowa konstrukcja doskonała w transporcie.

• Pompa membranowa 150 psi

• 2-stopniowa turbina próżniowa.

• Stylowy design z granitowym wykończeniem odpornym na zarysowania.

• Składany uchwyt.

• Automatyczne odcięcie ssania w momencie napełnienia zbiornika.

• Duże tylne kółka ułatwiają transport po schodach.

Podgrzewacz przepływowy:

Wybierając maszynę powinniśmy patrzyć długo-terminowo. Szybko rozwijająca się firma wybierając przeciętny odkurzacz prawdopodobnie bardzo szybko musiałaby poczynić kolejną inwestycję w nowy lepszy odkurzacz. Wybierając PROCHEM GALAXY  unikamy tego problemu. Już na starcie mamy wystarczającą na długi czas moc (aż 150 psi, najwięcej w tej klasie maszyn). Dodatkowo możemy wzmocnić siłę czyszczenia dokupując przepływowy podgrzewacz wody. Zamontowanie go jest bardzo proste i nie zmniejsza on w żadnym stopniu mobilności maszyny. O tym jak ważna jest wysoka temperatura w praniu możesz przeczytać TUTAJ.

Podsumowując, jeżeli zależy nam na najwyższej jakości sprzętu, Prochem Galaxy AX500 jest bezkonkurencyjny. Cechy tej maszyny pozwalają na komfortową i efektywną pracę co ważne dla osób dbających o swoje zdrowie i poziom pracy. Zamów Prochem Galaxy AX500 już teraz. 

Więcej informacji o maszynie znajdziesz w naszym głównym sklepie internetowym: https://chemiadoprania.pl/produkt/prochem-galaxy-ax500-150psi/

No Comments

Leave a Reply

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30