Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki

Ekstraktor do prania dywanów

Jaki ekstraktor do prania dywanów wybrać? Czym najlepiej prać dywany? Wybór w tej dziedzinie jest ogromny. Która maszyna jednak zapewni nam największą siłę czyszczenia?

Do profesjonalnej pralni dywanów i wykładzin potrzebny jest konkretny odkurzacz z dużą mocą, który pozwoli komfortowo i sprawnie prać. Jest to bezwzględny wymóg aby działalność mogła poprawnie funkcjonować. Mając już wieloletnie doświadczenie z różnymi maszynami wielu producentów jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, że najlepszym wyborem w takim wypadku jest Ashbys Enforcer.

Dzięki temu, że są to ręcznie budowane maszyny mamy pełną możliwość konfiguracji co pozwala nam przystosować odkurzacz w stu procentach do naszych potrzeb. Enforcer to duży i profesjonalny ekstraktor z ogromną mocą piorącą przygotowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Dużym plusem dla mobilnych pralni dywanów i wykładzin jest fakt, że duża moc ssąca maszyny pozwala na zostawienie jej przed domem, a do środka wejść tylko z wężem i lancą przy pomocy węża o długości nawet do 60 metrów! 

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w branży sprzątającej musisz mieć lepszy sprzęt niż konkurencja. Mając Enforcer’a nikt Cię nie przebije. 

Pełna specyfikacja maszyny oraz możliwość zamówienia pod linkiem poniżej: 
https://chemiadoprania.pl/produkt/ekstraktor-do-prania-ashbys-enforcer

Wybierz sprzęt najwyższej jakości! 

No Comments

Leave a Reply

ZAUFALI NAM

NASI KLIENCI


Global-Clean nawiązuje stałą współprace z różnymi firmami z branży czyszczenia. Dołącz do naszego Teamu i Ty!
MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami


Global-Clean

 Stok Lacki ul. Siedlecka 61
08-110 Siedlce

 ING 50 1050 1894 1000 0092 4221 9674

 biuro@global-clean.pl

 sklep@global-clean.pl

660 859 752

 728 247 348

 Pon – Pt: 8:30 – 16:30